ניהול תיקי השקעה לחברות, תאגידים, מלכ"רים ועמותות

ניהול השקעות ללקוחות מוסדיים ולתאגידים שונה באופיו מניהול תיק השקעות ללקוחות פרטיים והוא מצריך הבנה של עולם העסקים והתאגידים ומתן טיפול פרטני המותאם למאפייני התאגיד, צרכיו, יעדיו ודרישותיו. כדי לתת מענה לצרכים אלה, מפעילה מגדל ניהול תיקי השקעות, לאורך שנים, דסק ייעודי, אשר מתמחה בניהול תיקי השקעות לחברות ציבוריות ופרטיות, חברות ממשלתיות, גופים מוניציפאליים, קיבוצים, מלכ"רים, עמותות, קופות גמל, קרנות השתלמות, חברות ביטוח ועוד.

אסטרטגיית ההשקעות

כחלק מהמומחיות בניהול תיקי השקעות של חברות ותאגידים, מושקע מאמץ מיוחד בניתוח מעמיק של מאפייני התאגיד וצרכיו בהיבטים שונים: חשיפה ואפיון מדוקדקים של הצרכים העתידיים, אופק ההשקעה, בחינת תזרים המזומנים לטווח זמן ההשקעה ומגבלות ייחודיות. כל אלה נלמדים, נלקחים בחשבון ומסייעים ללקוח בגיבוש מדיניות ההשקעות.

מעטפת שירות מקיפה

לרשות לקוחות הדסק עומדת מעטפת שירות אישית ומקיפה, המותאמת לדרישות השונות של חברות ותאגידים. כל לקוח זוכה לליווי אישי צמוד של מנהל תיק השקעות מקצועי ומנהל קשרי לקוחות מנוסה בעל רישיון, העומדים לרשותו לכל דבר ועניין, כולל הנפקת דוחות שוטפים בהתאם לצרכיו הייחודיים של הלקוח ומאפיינים ספציפיים כפי שיידרש.

מדיניות ההשקעות

מדיניות ההשקעות לחברות ולתאגידים מבוססת על ניתוח מעמיק של חברות ואג"ח בהסתמך על המלצות מחלקת המחקר של הקבוצה תוך שמירה על רמת נזילות גבוהה ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

מערכות בקרה ורגולציה מהמתקדמות בשוק ההון

החברה מחויבת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של פיקוח. פעילות החברה מבוקרת על ידי גורמי ציות ואכיפה פנימיים ונתמכים במערכות מתקדמות של בקרה, רגולציה וניהול סיכונים.

יתרונות מגדל ניהול השקעות

לחץ כאן היתרונות של מגדל ניהול השקעות
לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)