להשקיע באמצעות מגדל ניהול תיקי השקעות – היתרונות כולם שלך!

מגדל ניהול תיקי השקעות, מבית מגדל שוקי הון, היא מהחברות המובילות בישראל לניהול תיקי השקעות. עם גב רחב ואיתנות פיננסית של מגדל אחזקות, קבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל ועם צוות מקצועי מוביל של מנהלי המחקר וההשקעות הטובים והמנוסים בישראל, אנחנו מעניקים שירותי ניהול השקעות ללקוחות פרטיים בעלי הון לגופים מוסדיים, לחברות עסקיות מובילות, לעיריות ורשויות מוניציפאליות ולמוסדות ציבור. כדי להעניק ללקוחותינו טיפול מקצועי ואחראי בהונם וכדי לספק להם פתרונות איכותיים ויצירתיים ההולמים את צרכיהם, אנחנו מעמידים לרשותם את הידע והמקצועיות בתחום ההשקעות שנצטבר בקבוצה ומקפידים על עדכנות בכל עת, מהירות תגובה, שקיפות ושירות אישי קשוב.

מקצוענים בניהול השקעות

מגדל ניהול תיקי השקעות גאה להעמיד לרשות לקוחותיה את צוות הניהול המוביל בישראל. אנשי מקצוע ותיקים ועתירי ניסיון, בעלי ידע מקיף ועדכני בשוק ההון המקומי והעולמי, המצטיינים בחדשנות וביצירתיות פיננסית המאפשרים מתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

כדי להשיא את הערך עבור לקוחותינו, פועלת מחלקת ההשקעות העצמאית של מגדל ניהול תיקי השקעות בשיתוף עם מחלקת המחקר ומחלקות אחרות במגדל שוקי הון, תוך קיום הפריה מקצועית הדדית ושיתוף בידע ובניסיון שנצבר בקבוצה.

מומחים בהשקעות בחו”ל

דסק חו”ל של מגדל ניהול תיקי השקעות נחשב למוביל בתחומו ומעניק מכלול שירותי ניהול השקעות בבורסות ובשווקים מובילים בחו"ל ובכל סוגי המטבעות העיקריים. ניהול התיק מתבצע בחשבון הבנק של הלקוח בישראל או בחו”ל.

שקיפות מלאה

ניהול כל תיק השקעות מתבצע בחשבון הבנק של הלקוח בשקיפות מלאה ובהתאם למדיניות ההשקעות שהותאמה לצרכיו ולהנחיותיו. עדכון שוטף לגבי הרכב התיק, הביצועים וניתוחי שוק מאפשרים לכל לקוח לעקוב מקרוב אחר אופן ניהול התיק.

התאמה אישית

כל תיק השקעות המנוהל על ידינו זוכה לאפיון מדוקדק של צרכי הלקוח והעדפותיו מהיבטים שונים: גיל, טווח השקעה, סך נכסים כולל, והשקעות נוספות. כל תיק מותאם באופן אישי וייחודי במבנהו ובהרכבו לאופי ההשקעות שהוגדר על סמך האפיון האישי, והוא נתון, לשינויים ולהתאמות מחודשות עם חלוף תקופה, לנוכח בקשת הלקוח, עם שינוי בנסיבות השוק או בנסיבות אישיות.

שירות אישי

הקשבה ללקוח ומתן מענה לצרכיו הן מאבני היסוד של ניהול השקעות מקצועי נכון. אנחנו מקפידים על ליווי אישי צמוד וקשוב בכל רגע נתון באמצעות מנהל קשרי לקוחות אישי, בעל רישיון ניהול תיקים, המעניק לכל לקוח ליווי ומעדכן אותו באופן שוטף לגבי הרכב התיק המנוהל וביצועיו, לצד ניתוחי שוק רלבנטיים.

פיזור סיכונים ובקרה

אנחנו נוקטים במדיניות אחראית של ניהול השקעות ומקפידים על ניהול שקול ומאוזן של תיק ההשקעות במגוון רמות סיכון, אפיקי השקעה שונים וניירות ערך ונכסים פיננסיים בארץ ובחו”ל, תוך התחשבות בצרכי הלקוח והנחיותיו. מחלקת פיקוח ובקרה מאפשרת לנו לעקוב בזמן אמת אחר מבנה התיק והתאמתו לתנאי שוק ההון ולבצע בהתאם את השינויים הנדרשים. בנוסף, פעילויות החברה מפוקחות באופן שוטף הן על ידי גורמי אכיפה, בקרה, ניהול סיכונים וביקורת פנימיים והן על ידי רשות ניירות ערך.

אפשרות ליהנות מהטבה משמעותית בעמלות

למגדל ניהול תיקי השקעות הסכמים עם כל הבנקים המאפשרים את ניהול תיק ההשקעות בחשבון הלקוח בבנק. לקוחות החברה נהנים מאפשרות לקבל מהבנק בו מתנהל חשבונם, הטבה משמעותיות בעמלות בגין הפעילות בחשבון הבנק בארץ ובחו”ל.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)