הכסף שלךבידיים טובות

אנחנו יודעים כי כבית השקעות, הדבר החשוב ביותר אותו נוכל להעניק ללקוחותינו הוא ביטחון. מגדל שוקי הון מציע ללקוחותיו ליהנות מהביטחון שמציעה איתנותו הפיננסית, בהיותו חלק מקבוצת מגדל אחזקות - קבוצת הביטוח והפיננסים הגדולה והמובילה בישראל המדורגת Aa1 לאיתנות הפיננסית (IFSR) על ידי חברת "מידרוג" לדירוג אשראי.

משקיעים עבורך באחריות ובשקיפות

אנחנו מחויבים כלפי לקוחותינו לפעול באחריות, בהגינות וביושרה בכל היבט של פעילותנו. אנחנו מחויבים לנהל את כספיהם מתוך שיקול דעת ובאופן ההולם את צרכיהם, להפעיל את אמות המידה המקצועיות הראויות ביותר ולהתנהל בשקיפות, תוך הפעלת מנגנוני פיקוח ובקרה ארגוניים רחבים.

מובילים בחדשנותוביצירתיות פיננסית

נמשיך להוביל את שוק ההון הישראלי באמצעות התעדכנות מתמדת, היכרות והבנה מעמיקות של השווקים העולמיים והמקומיים, חשיבה יצירתית וחדשנות. נמשיך לשקוד על פיתוח מוצרים פיננסים חדשניים, המותאמים למצב השוק, ועל שכלול מעטפת של שירותים מתקדמים ברמה גבוהה ביותר.

מחויבים למצוינות מקצועית

בחירת נכסים מוקפדת והשקעה בנבחרת אנושית מנצחת, הביאו לביסוס מעמדו של מגדל שוקי הון כבית השקעות מוביל. אופן ניהול ההשקעה, על ידי מנהלי ההשקעות המקצועיים והמנוסים בתחום, תוך תמיכה של מחלקת המחקר והמחלקה הכלכלית, מבטיחים ללקוחותינו ניהול אופטימלי של כספם.


מאמינים ביושרהובאחריות חברתית

התנהגות ערכית היא חלק בלתי נפרד מזהותנו. אנחנו עושים ככל יכולתנו כדי להביא לידי ביטוי את החשיבות העליונה שאנחנו מייחסים להוגנות, לאנושיות ולאחריות חברתית, בהתנהגותנו כלפי אנשי החברה, לקוחותינו והקהילה כולה.
אנחנו מייחסים חשיבות עצומה לתרומה לקהילה ולהתנדבות ומקפידים ליישמן במגוון רחב של פעילויות.

לבית העמותות
לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)