טאואר

TOWER

פתרונות השקעה מתקדמים

TOWER מציעה ללקוחותיה מעטפת מלאה לניהול עושר אישי

Your Financial Prosperity Starts with the Right Vision

טאואר פתרונות השקעה מתקדמים מציעה ללקוחותיה מעטפת מלאה לניהול עושר אישי. השירותים שלנו מיועדים למשקיעים פרטיים מבוססים, חברות וארגונים, והם כוללים בחינה של הנכסים והחסכונות של הלקוח – והתאמתם לצרכיו ורצונותיו ובהתחשב במצב השוק.

תכנון פיננסי ופנסיוני

בחינה מקצועית של ההיסטוריה הפיננסית, הביטוחית והפנסיונית של הלקוח, מאפשרת לנו לבנות תכנון פיננסי הוליסטי בהתאמה אישית. בשירות זה נשאף לבצע אופטימיזציה של מסלולי השקעה והמוצרים השונים, שבדרך כלל עשויה להוביל גם לחיסכון בעלויות.

ניהול הון נזיל

התאמת אפיקי ומסלולי השקעה לכל לקוח באופן אישי, באמצעות קשת רחבה של מוצרים ופיננסיים, ניהול תיקים והשקעות, פוליסות חיסכון והשקעה.


השקעות אלטרנטיביות

אנו מתמחים בזיהוי ואיתור קרנות אלטרנטיביות איכותיות מהארץ והעולם, על-מנת להציע ללקוח אפשרויות השקעה מגוונות בתחום זה, תוך ריכוז והנגשת המידע על ההשקעה.


?Why us

Combining professionality, quality and diversity

מקצועיות ומומחיות מוכחת

צוות וותיק ומנוסה המעניק מעטפת הוליסטית בראיית על לצרכים הפיננסיים של כל לקוח באופן אישי

בניית תכנית פיננסית אסטרטגית ייחודית

תכנית הנבנית על ידינו בהתאמה אישית עבור כל לקוח, בהתאם לכלל הנכסים הפיננסיים שלו ולצרכים העדכניים של כלל בני משפחתו, בהסתכלות ארוכת טווח

פתרונות השקעה מגוונים

קשת רחבה של מוצרים פיננסיים, ניהול תיקים והשקעות, פוליסות חיסכון והשקעה

קרנות אלטרנטיביות ומוצרים ייחודיים

מונפקים ע"י גופים שונים בארץ ובחו"ל, לרבות קרנות נדל"ן מניב, קרנות הלוואות פרטיות, קרנות גידור ופרייבט אקוויטי

בחינת הקרנות והמוצרים

שלל המוצרים שמוצעים ללקוח נבחרים בתום תהליך של זיהוי ואיתור קרנות והמנפיקים השונים

ליווי מלא של הלקוח בכל מהלך הכולל שיקול כלכלי

מענה מקצועי בכל שאלה, בדיקה או בחינה של פעולה כלכלית, כגון הלוואות, פעילויות עסקיות ומסחריות ועוד, ומתן ייעוץ ללקוח, חיבור לעסקאות והשקעות פרטיות, בנקאות להשקעות

שירות אישי צמוד

ליווי צמוד ואישי של הלקוח על בסיס הכרת תמונת המצב של הלקוח ונכסיו הפיננסיים, עם יכולת לבצע מעקב שוטף על-מנת לבחון שינויים והתאמות בתיק בהתאם לתנאי השוק בעת הצורך, בכפוף להצטרפות הלקוח לתנאי השירות.

נרכיב תמונת מצב מדויקת ככל הניתן ועדכנית של כלל הנכסים הפיננסיים שלכם; נבדוק אם ישנן "קופות רדומות", חסכונות וכספים נזילים שהצטברו לאורך השנים; ונצליב נתונים עם דו"ח עדכני מהמסלקה הפנסיונית של משרד האוצר.

נאפיין יחד אתכם את הצרכים והמטרות שלכם ושל כל אחד מבני משפחתכם. בהתאם, נאפיין את התוכניות הפיננסיות העתידיות שלכם, ההתחייבויות הכספיות וההוצאות הצפויות ונגדיר את רמת הסיכון המותאמת לכם.

נבנה עבורכם תכנית אסטרטגיה פיננסית לטווח הארוך התואמת לצרכים של כלל המשפחה, ונתאים לה פורטפוליו השקעה אישי הכולל מגוון רחב של מוצרים ופתרונות פיננסיים תוך פיזור נכון של הסיכון ושאיפה להגדלת פוטנציאל התשואה (*)

* אין באמור משום התחייבות ו/או הבטחה ו/או מצג כלשהו לתוצאה כלשהי ו/או להשגת תשואה כלשהי ו/או רווח כלשהו ו/או מניעת הפסדים או אבדן רווחים

נלווה אתכם ביישום התהליך: הכנת המסמכים הרלוונטיים, פתיחת חשבונות מתאימים ומתן ייעוץ על מסלולים שונים ודמי ניהול במוצרים הקיימים, בהתאם לתכנית האסטרטגית. התהליך כולל ליווי מול הגופים השונים.

נעניק לכם ליווי ומעקב שוטף, הכוללים דו"חות עדכניים ופגישות שוטפות. נציג בפניכם סקירה של מצב השווקים ותחזיות כלכליות, נדון בהרכב המוצרים וחלוקת הנכסים ונבחן את הצרכים העדכניים שלכם. באמצעות פגישות אלו נוכל לוודא שפורטפוליו ההשקעות הקיים מספק מענה מדויק ככל הניתן למטרות שלכם ובמידת הצורך נוכל לבצע שינויים בתיק ו/או באסטרטגיה הכוללת.

?How it works

the steps to maximize your finances

המערך המקצועי

אייל ראובן

מנכ"ל טאואר פתרונות השקעה מתקדמים

מנהל השקעות ומשווק פנסיוני.
בעל וותק וניסיון ניהולי בכיר של כ-15 שנים בשוק ההון ובגופים מוסדיים

שגיא שטיין

מנכ"ל מגדל שוקי הון

בעל ניסיון של כ-25 שנים בשוק ההון, במהלכן כיהן כמשנה למנכ"ל מגדל שוקי הון, מנכ"ל מגדל קרנות נאמנות, סמנכ"ל השקעות ומנהל השקעות בכיר במגדל קרנות נאמנות.

ד"ר יוסי שווימר

מנכ"ל מגדל שוקי הון השקעות אלטרנטיביות

במקביל מכהן כמנהל מחלקת המחקר וכן הכלכלן הראשי של מגדל שוקי הון

רגב נורני

מנהל דסק מודלים

מנהל השקעות, מפתח מערכות Business intelligence ואינטגרציה רב מערכתית. מפתח ומיישם השקעות מודלים מבוססות Artificial intelligence ואוטומציית מסחר

ליאור טל

אנליסט השקעות אלטרנטיביות

בוגר תואר ראשון במתמטיקה וכלכלה ותואר שני במדעי הניהול.
בעל ניסיון של כ-10 שנים בשוק ההון עם רקע באשראי, נדל"ן וקרנות השקעה.

אודי קושל

אנליסט חברות נדל"ן ואחראי חברות דיסטרס

רו"ח ושמאי מקרקעין מוסמך.
בעל ניסיון של כ-20 שנים בשמאות מקרקעין, מתוכן כ-14 שנים בשוק ההון