מגדל ניהול תיקי השקעות מעמידה לרשותך צוות של מנהלי ההשקעות מהטובים והמנוסים בתחום,כולם בעלי רישיון לניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך.

מנהלי ההשקעות שלנו מצטיינים בידע מעמיק ובניסיון מקיף בשוק ההון וכן בחדשנות וביצירתיות פיננסית, שיאפשרו מתן מענה לצרכיך הייחודיים ולהעדפותיך האישיות.

בחשבון הבנק בו בחר הלקוח לנהל את כספו, בין אם בבנק בארץ ובין אם בבנק בחו"ל.

מדיניות ההשקעות נקבעת בהתאם לתהליך אפיון צרכים שמתבצע עם הלקוח, אותה רשאי הלקוח לעדכן לפי הצורך במהלך השוטף של ניהול התיק. כמו כן מדיניות ההשקעה נבחנת מול הלקוח בתקופה קבועה בהתאם להוראות הרגולציה. ההתאמה האישית של מבנה תיק ההשקעות לדרישותיו של הלקוח ולצרכיו השונים, מתבססת על בחינה מדוקדקת של היבטים רלבנטיים שונים, כולל: מאפייני הלקוח, נכסיו, מטרותיו, רמת הסיכון, טווח ההשקעה ואפיקי ההשקעה הרצויים.

ההבדלים העיקריים הם בשליטה שוטפת של מגדל ניהול תיקי השקעות בתיק וביכולת להגיב בזמן אמת כדי למקסם את רווחי התיק. מגדל ניהול תיקי השקעות, באמצעות מנהלי ההשקעות המועסקים על-ידנו, מוסמכת מטעמך לפעול לניהול ההשקעות בתיק במסגרת ייפוי כוח, עפ"י מדיניות ההשקעות שלך ורמת הסיכון שהגדרת לה. באופן זה אנו יכולים לעקוב כל הזמן אחרי ההתפתחויות בשוק ולהגיב בגמישות ובזמן אמת בהתאם ולהביא לידי ביטוי את מומחיותו המקצועית של מנהל התיקים המנהל את השקעותיך, בעוד שיועץ השקעות בבנק נדרש לאשר עם הלקוח כל פעולה ואיננו עוסק בבקרה שוטפת על התיק. יודגש, כי ייפוי הכוח שנמסר לנו אינו מאפשר משיכת כספים ונכסים מהחשבון, וזו יכולה להתבצע רק על-ידך, כפי שנעשה במקרה של קבלת ייעוץ השקעות בבנק.

מגדל ניהול תיקי השקעות מקפידה על שקיפות מלאה, על נגישות למידע ועל נוחות מלאה.
כלקוח תוכל לקבל מידע מלא על תיק ההשקעות שלך במגוון ערוצים:
• באמצעות מנהל קשרי הלקוחות האישי
• באפשרותך לצפות במצב תיק ההשקעות באמצעות כניסה לחשבון הבנק שלך
• באמצעות דוחות תקופתיים הנשלחים ללקוח מטעם הבנק ומטעם מגדל ניהול תיקי השקעות
• באמצעות טופס צור קשר באתר
• באמצעות מוקד שירות הלקוחות של מגדל ניהול תיקי השקעות

צור קשר

שוק ההון מציע אפשרויות השקעה רבות ומגוונות בעלות טווח רחב של רמות סיכון. ניהול נכון ומקצועי של תיק השקעות דורש זמן, ידע וניסיון. תיק מנוהל בבית השקעות, על ידי איש מקצוע מוסמך, בעל ניסיון והיכרות מעמיקה עם שוק ההון ואפשרות להיות בכל רגע נתון עם אצבע על הדופק, הוא הפתרון האופטימלי עבור כל מי שאין בידו את הזמן או המומחיות הנדרשת כשם שבתחומים אחרים מקובל להיעזר באיש מקצוע מוסמך כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, כך גם כשמדובר בנושא המורכב של שוק ההון, ובוודאי כשמדובר בכסף שלך.

כדי ללמוד על היתרונות מהם נהנים לקוחות מגדל ניהול תיקי השקעות

קרא עוד כדי ללמוד על היתרונות מהם נהנים לקוחות מגדל ניהול תיקי השקעות

תהליך פתיחת החשבון במגדל ניהול תיקי ההשקעות כולל את השלבים הבאים:

  • חתימה על הסכם לניהול תיקים במגדל ניהול תיקי השקעות; פגישה אישית של מנהל תיקי השקעות מורשה עם הלקוח לצורך הכרתו, הבנת צרכיו ומטרות ההשקעה וקביעת מדיניות ההשקעות המתאימה לו ביותר ורמת הסיכון; פגישת היכרות אישית עם מנהל קשרי הלקוחות שיעמוד עם הלקוח בקשר ויעדכן אותו בעתיד.
  • מתן ייפוי כוח למגדל ניהול תיקי השקעות לביצוע פעולות בני”ע ובנכסים פיננסיים בחשבון הבנק של הלקוח. הבנק בו ינוהל החשבון, הינו בהתאם לבחירת הלקוח.
  • העברת מזומן או ני”ע לחשבון הבנק המנוהל.
  • תחילת ניהול התיק בהתאם להחלטות ועדת ההשקעות הראשית, בהתאם למדיניות ההשקעה שנקבעה בתיק ורמת הסיכון

לתיאום פגישת היכרות אישית עם מנהל השקעות

צור קשר

למגדל ניהול תיקי השקעות מגוון מוצרים ופתרונות פיננסיים ייחודיים לבנייתו ולניהולו של תיק השקעות התואם לצרכי הלקוח בהתאם למדיניות ההשקעה שלו ולרמת הסיכון.

קרא עוד כדי ללמוד על היתרונות מהם נהנים לקוחות מגדל ניהול תיקי השקעות

הסכום המינימלי לפתיחת תיק השקעות במגדל ניהול תיקי השקעות עומד היום על 500 אלף ש"ח.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)