תיק השקעות מנוהל הינו חשבון שנועד להשקעה בניירות ערך מסוגים שונים, בהם: מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות וכדומה.

תיק ההשקעות מנוהל בחשבון הבנק של הלקוח על ידי מנהל התיקים, אשר קיבל מהלקוח ייפוי כוח לפעול עבורו. מנהל תיק ההשקעות הינו בעל רישיון לניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך, וייפוי הכוח שניתן לו מוגבל לביצוע פעולות קניה ומכירה בלבד. למידע נוסף לחצו כאן

תיק השקעות מנוהל מותאם אישית הוא אחד מהדרכים הפופולאריות ביותר לנסות להגדיל את התשואה על הכסף שלכם מבלי להוציא אותו מהבנק. הוא מתאים לכל אדם המחזיק ברשותו סכומי כסף או ניירות ערך, בין אם מדובר בכסף פנוי המיועד לרכישת דירה, חסכון לילדים או כספי פרישה. מדובר בפתרון שמאפשר לנהל את הכספים בבית השקעות, תוך ליווי של אנשי מקצוע מנוסים שפועלים בהתאם לצרכים ולרמת הסיכון שהגדיר הלקוח.

ההתאמה האישית של מבנה תיק ההשקעות לדרישותיו של הלקוח ולצרכיו השונים מתבססת על בחינה מדוקדקת של היבטים רלבנטיים שונים, כגון: מאפייני הלקוח, נכסיו, מטרותיו, רמת הסיכון, טווח ההשקעה ואפיקי ההשקעה הרצויים. למידע נוסף לחצו כאן

בעוד שיועץ השקעות בבנק נדרש לאשר עם הלקוח כל פעולה ואינו עוסק בניהול שוטף של התיק, אנו במגדל ניהול תיקי השקעות עוקבים כל הזמן אחרי ההתפתחויות בשוק, מגיבים בזמן אמת ומביאים לידי ביטוי את מומחיותם של אנשי המקצוע שלנו.

הצוות המנוסה שלנו מומחה באיתור אפיקי ההשקעה ובחירת מוצרים המותאמים לצרכי כל לקוח, העדפותיו ורמת הסיכון המבוקשת על ידו, והוא נהנה במקביל מחשיפה למגוון מוצרים חדשניים, אפיקי השקעה גלובאליים ופתרונות פיננסיים ייחודיים. כל זאת, בהתאם למדיניות ההשקעות ורמת הסיכון שנקבעו על ידי הלקוח.

לבחירה בבית ההשקעות המתאים ביותר לניהול התיק שלכם יש השפעה רבה על עתידכם הכלכלי, בייחוד אם אתם לא בקיאים ברזי שוק ההון. ככלל, החשוב ביותר הוא לנהל תיק בבית השקעות המתמחה בניהול תיקי השקעות למגוון רחב של לקוחות: הן גופים מוסדיים וממשלתיים המשקיעים כספים בהיקפים גדולים, והן אנשים פרטיים שנהנים מטיפול מקצועי בכספם, שנשאר בחשבון הבנק. בית השקעות שכזה נהנה לרוב מיציבות כלכלית, ידע מקצועי רב ומחויבות גדולה לצרכי הלקוחות.

יחד עם זאת, לכל בית השקעות מאפיינים שונים ותרבות ניהולית שונה, ולפני שמחליטים היכן לנהל את הכספים – חשוב לשים לב להבדלים ביניהם. למידע נוסף לחצו כאן.

מגדל ניהול תיקי השקעות, מבית מגדל שוקי הון, היא מהחברות המובילות בישראל לניהול תיקי השקעות. עם גב רחב ואיתנות פיננסית של מגדל אחזקות, קבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל ועם צוות מקצועי מוביל של מנהלי המחקר וההשקעות הטובים והמנוסים בישראל, אנחנו מעניקים שירותי ניהול השקעות ללקוחות פרטיים בעלי הון לגופים מוסדיים, לחברות עסקיות מובילות, לעיריות ורשויות מוניציפאליות ולמוסדות ציבור.

כדי להעניק ללקוחותינו טיפול מקצועי ואחראי בהונם וכדי לספק להם פתרונות איכותיים ויצירתיים ההולמים את צרכיהם והעדפותיהם האישיות, אנחנו מעמידים לרשותם צוות של מנהלי ההשקעות מהטובים והמנוסים בתחום, כולם בעלי רישיון לניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך, אשר מצטיינים בידע מעמיק ובניסיון מקיף בשוק ההון וכן בחדשנות וביצירתיות פיננסית. למידע נוסף לחצו כאן.

פוטנציאל הרווח נגזר מרמת החשיפה לסיכון שבתיק אשר נקבעת ע"י הלקוח, בהתאם לצרכיו הייחודיים והעדפותיו האישיות. כך, ככל שרמת הסיכון גבוהה יותר, גדל הסיכוי לתשואה גבוהה יותר, אך במקביל גם קיים סיכון להפסד גבוה יותר (לרבות אובדן מהקרן). לכן, אנו עורכים לכל לקוח תהליך בירור צרכים הכולל פגישת ייעוץ עם מנהל השקעות מורשה ומנוסה, במהלכה בוחנים את מאפייני הלקוח ורצונותיו (טווח השקעה, פיזור נכסים ועוד), ובונים עבורו תיק השקעות בהתאם לפרמטרים שהוגדרו.

קרא עוד כדי ללמוד על היתרונות מהם נהנים לקוחות מגדל ניהול תיקי השקעות

דמי הניהול בתיק ההשקעות נקבעים בהתאם לפרמטרים שונים, כגון מדיניות השקעה, מודל התיק, היקף ההון המושקע ועוד. ההתקשרות עמנו אינה כרוכה בהתחייבות כלשהי, והלקוח יכול לבטל את ההסכם מולנו ואת ייפוי הכוח בכל עת וללא עלות.

הצוות המקצועי שלנו מומחה באיתור אפיקי ההשקעה ובחירת מוצרים המותאמים לצרכי הלקוח, העדפותיו ורמת הסיכון המבוקשת על ידו. ועדת ההשקעות שלנו בתחום המאקרו כלכלה מתכנסת אחת לשבוע (לפחות), כך שלקוחותינו יכולים להיחשף למגוון מוצרים חדשניים, אפיקי השקעה גלובאליים ופתרונות פיננסיים ייחודיים, בהתאם לצרכים והמאפיינים האישיים שלהם.

החלטות ההשקעה בתיקים המנוהלים מתבססות על מדיניות ההשקעות. מדיניות זו נקבעת יחד עם הלקוח בהתאם לתהליך אפיון צרכים שמתבצע יחד עמו. מדיניות ההשקעה נבחנת מול הלקוח בקביעות מדי תקופה ובהתאם להוראות הרגולציה, אולם הלקוח רשאי לעדכן אותה באופן שוטף לפי הצורך.

ההתאמה האישית של מבנה תיק ההשקעות לדרישותיו של הלקוח ולצרכיו השונים, מתבססת על בחינה מדוקדקת של היבטים רלבנטיים שונים, כולל: מאפייני הלקוח, נכסיו, מטרותיו, רמת הסיכון, טווח ההשקעה ואפיקי ההשקעה הרצויים.

 

בדומה לחשבון רגיל, רק הלקוח יכול להפקיד ולמשוך כספים מחשבון ההשקעות ובאפשרותו לבצע את הפעולות בכל עת ישירות מהחשבון המנוהל. למגדל ניהול תיקי השקעות אין הרשאה למשוך כספים ו/או נכסים מהחשבון.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)