מגדל ניהול תיקי השקעות

מגדל ניהול תיקי השקעות, מבית מגדל שוקי הון, היא מהחברות המובילות בישראל לניהול תיקי השקעות
החברה מתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים בעלי הון, לגופים מוסדיים, לחברות עסקיות מובילות, לעיריות ורשויות מוניציפאליות ולמוסדות ציבור, ומעמידה לרשותם את מיטב הידע והמומחיות בתחום ההשקעות, שנצבר בקבוצה. באמצעות צוות של מיטב מנהלי ההשקעות, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות משילוב של ניסיון מקצועי רב-שנים עם שירות אישי וזמין.

מהו תיק השקעות מנוהל
ולמי זה מיועד?

יתרונות החברה

איתנות פיננסית

כחברת בת של מגדל שוקי הון, הנמצאת בבעלות מלאה של מגדל אחזקות, נהנים מגדל ניהול תיקי השקעות ולקוחותיה מגודלה ומיציבותה הכלכלית של קבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל.

השקעה אישית בכל לקוח

אלפי לקוחות מרוצים לאורך עשרות שנים הם הישג שאנחנו זוקפים לזכות היכולת והמומחיות שלנו לפעול בשיתוף פעולה עם הלקוח, להתאים לו את תיק ההשקעות מתוך הבנה מלאה של צרכיו ולהעניק לו ליווי אישי זמין, מקצועי ואכפתי.

אחריות ומצוינות

אלה הערכים שחרתנו על דגלנו. אנחנו מחויבים כלפי לקוחותינו בניהול מקצועי, אחראי ושקול של כספיהם ושל כלל פעילותנו העסקית.

פיזור סיכונים ובקרה

אנחנו מקפידים על ניהול השקעות שקול ומאוזן של תיק ההשקעות במגוון רמות סיכון, תוך בקרה מתמדת בזמן אמת אחר מבנהו וביצוע השינויים הנדרשים.

מנהלי השקעות ואנליסטים מובילים

לחברה מחלקת השקעות עצמאית הפועלת באמצעות מנהלי השקעות ותיקים ומנוסים, מהמובילים בתחום. במטרה להשיג את הערך המרבי עבור לקוחותינו, אנחנו פועלים בשיתוף עם מחלקת המחקר ועם מחלקות ההשקעה האחרות בקבוצה.

מומחים בהשקעות חו"ל

דסק חו"ל של מגדל ניהול תיקי השקעות נחשב למוביל בתחומו ומעניק מכלול שירותי ניהול השקעות בבורסות ובשווקים מובילים בחו"ל ובכל סוגי המטבעות העיקריים.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)

אנשי צוות

צור פלג

מנכ"ל מגדל ניהול תיקי השקעות

ליאב ברזילי

סמנכ"ל, מנהל השקעות ראשי

הראל שטראוס

סמנכ"ל דסק מוסדיים ותאגידים

בני ברנשטוק

סמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל סניף צפון

The data is correct to 16/08/2022 22:35 Israel time

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)

קבל
הצעה