משקיעים במהפכה הטכנולוגית הבאה

מגדל קרנות נאמנות מציעה מוצרי השקעה המותאמים לעולם הטכנולוגי המתפתח(1).
הקרנות שלנו, המחקות מדדי חדשנות, מאפשרות לכם לגוון את תיק ההשקעות וליהנות מפוטנציאל ההצלחה של חברות המפתחות טכנולוגיה מתקדמת.

סייבר

מתקפות סייבר הפכו לאחד האיומים הגדולים ביותר על בני אדם, ארגונים ומדינות ברחבי העולם. ההאקרים משתכללים, המתקפות מתרבות והיקף ההשקעה בלוחמת סייבר ממשיך לעלות.
למידע נוסף סייבר

5G

הדור החדש והמהיר של התקשורת האלחוטית, המהווה את המנוע למהפכה הטכנולוגית הבאה. 5G הוא הבסיס לפיתוחים טכנולוגיים רבים ביניהם: IOT, ערים חכמות, תחבורה אוטונומית ועוד.
למידע נוסף 5G

פינטק

אחד התחומים המבטיחים של עולם הייטק העוסק בפיתוח טכנולוגיה פיננסית. הטכנולוגיה מאפשרת לבנקים ולמוסדות פיננסים לפתח שירותים מודרניים וחדשניים.
למידע נוסף פינטק

רובוטיקה

שילוב של הנדסת מכונות, אלקטרוניקה ותוכנה לשם ייצור רובוטים בעלי “יכולת תבונית” לביצוע פעולות המשמשות את עולם הרפואה, תעופה וביטחון, רכבים ועוד.
למידע נוסף רובוטיקה

אינטרנט סין

סין היא מובילה עולמית בצריכה אינטרנטית, וחברות אינטרנט סיניות הפכו למפלצות טכנולוגיה אימתניות. כעת, הן מרחיבות את השפעתן אל מעבר לגבולות סין.
למידע נוסף אינטרנט סין

ESG

השקעות אחראיות (ESG) הינה גישת ניהול השקעות אטרקטיבית המאפשרת להציף ערך כלכלי, באמצעות שילוב בין פרמטרים פיננסיים-עסקיים לפרמטרים סביבתיים, חברתיים וממשל תאגידי.
למידע נוסף ESG

אנרגיה מתחדשת

הכירו את התעשייה שצפויה לחולל מהפכה אנרגטית ואת פוטנציאל ההשקעה העצום שלה. תעשיית האנרגיה המתחדשת נתפסת בעיני רבים כבסיס למערכת כלכלית גלובלית חדשה וכמנוע למהפכה אנרגטית עולמית.
למידע נוסף אנרגיה מתחדשת

רפואה גנומית

ההתקדמות המהירה במחקר, השיפורים הטכנולוגיים וההוזלה הדרמטית בעלויות הביאו את הרפואה הגנומית לנקודת פריצה. רפואה זו שואפת להתאים כל טיפול בצורה אופטימלית למטופל, לרבות למחלות כרוניות או קשות.
למידע נוסף רפואה גנומית

(1) להערכת מנהל הקרן. הכתבות והידיעות המובאות כאן הינן אינפורמטיבית בלבד, ולא נועדו לשמש הצעה או שידול לקנות/להחזיק/למכור ני”ע ו/או נכסים פיננסיים כלשהם. הכתבות והידיעות הובאו כמות שהן, כפי שפורסמו באמצעי התקשורת ו/או באתרים הרלוונטיים. אין הכתבות והידיעות מתיימרות להוות ניתוח מלא של כלל הנושאים המפורטים בהן, ועל כן אנו מניחים כי הן ייקראו יחד עם דוחות זמינים אחרים ונתונים נוספים. הדעות והנתונים המובאים בידיעות ובכתבות הינן של הכתב/עורך הכתבה או הידיעה ואינן מטעמנו ולא נבדקו על-ידינו, ולא אנו ולא כל מי שפועל מטעמנו יכול לערוב לשלמותם או לדיוקם. הדעות והנתונים המובאים בידיעות ובכתבות נכונים למועד הכתבה/ידיעה בלבד, ועשויים להשתנות ללא שום הודעה נוספת. אין באמור כדי להווה ייעוץ/שיווק להשקעות ואין הוא בא להחליף את שיקול הדעת העצמאי של הקורא ומתן ייעוץ מקצועי, לרבות ייעוץ מקצועי על ידי יועץ/משווק השקעות מוסמך, בהתחשב בנתוניו ובצרכיו המיוחדים של הקורא. יובהר, כי עשויות להיות לנו ו/או לחברות בנות שלנו ו/או ללקוחותיהן עניין ו/או אחזקות בניירות ערך/נכסים פיננסיים המפורטים בכתבות ובידיעות. אין להעתיק, לצלם, להדפיס, לשכפל, להפיץ, לשדר או לפרסם ברבים, הן במישרין והן בעקיפין, את האמור לעיל ו/או כל חלק ממנו בכל דרך שהיא ללא הסכמה מראש ובכתב של מגדל שוקי הון.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)