ניהול השקעות מותאם אישית יכול לספק תמורה גבוהה יותר לכספכם ולמנוע מכם טעויות קשות

אם אתם משקיעים את הכסף שלכם בפיקדונות או חסכונות בנקאיים, כנראה שהתחושה הזו מוכרת לכם היטב: גם החודש נאלצתם להסתפק בריבית אפסית, והכסף שלכם "שוכב" בחשבון מבלי להניב כמעט תשואה. זה לא בגלל שהבנק לא רוצה לתת תשואה, אלא כי הריבית במשק עומדת כיום על 0.25% בלבד ולא נראה שתעלה בקרוב. חוסכים רבים מניחים שישנן אפשרויות השקעה אחרות שעשויות להניב להם רווחים גבוהים יותר, אולם הם לא תמיד מודעים לכל האפשרויות העומדות בפניהם או באיזו מהן לבחור.

ככלל, מגמת הריבית הנמוכה, שמלווה אותנו כבר למעלה מעשור – ולפי כל הסימנים צפויה להימשך – מציבה לא מעט אתגרים בפני החוסכים שרוצים לשים כסף ״בצד״ שיניב עבורם תשואה גבוהה יותר ברמת סיכון נמוכה יחסית. לכן, שוק ההון ממשיך לייצר כל העת מוצרי חיסכון והשקעה מסוגים שונים. המגוון הרחב יוצר אתגר חדש לחוסכים, שלעיתים מתקשים לבחור באפיק החיסכון האופטימלי ביותר עבורם, בפרט עבור מי שלא בקיא בהשקעות.

עד לפני מספר שנים, ההנחה הרווחת בקרב משקיעים רבים היתה שאם יש ברשותם סכום כסף נזיל, אזי כדאי להפקידו בבנק או בפיקדון שמניב תשואה אפסית. זאת, מתוך ההרגל שרק חיסכון בנקאי מעניק ביטחון. בעקבות הריבית הנמוכה התמונה השתנתה וכיום, בעזרת אנשי מקצוע מיומנים המומחים בשוק ההון ובהשקעות מותאמות אישית, ניתן לשמור על הכסף בחשבון הבנק ועדיין ליהנות מתשואות ורווחים העונים לציפיות שלכם, וזאת גם אם אתם לא חובבי סיכונים.

תיק השקעות מותאם אישית: הרווח כולו שלכם

בשנים האחרונות יותר ויותר חוסכים מעדיפים תיק השקעות מותאם אישית, ובוחרים באופציה של ניהול כספים בבית השקעות. זה לא מקרי: תיק השקעות מנוהל מהווה פתרון קלאסי לאנשים שמאסו בריבית האפסית של הבנק, אולם אין להם רקע או ניסיון בפיננסים, והם מחפשים אלטרנטיבה מקצועית שתתאים במדויק לצרכיהם בכל הקשור לניהול כספם.

לניהול תיק אישי בבית השקעות יש יתרונות רבים, ובראשם העובדה שהכסף אומנם נשאר בחשבון הבנק האישי, אבל זוכה למעקב קפדני של מנהלי השקעות מקצועיים. השילוב בין הכוונה וניהול מקצועי מותאמים אישית לבין שירות זמין וקשוב, מאפשר לייצר תיק השקעות איכותי שמותאם לצרכים ולרמת הסיכון שמוגדרים ע"י החוסך. כל זאת בזמן שהכסף נשאר כל העת בחשבון הבנק האישי, דבר המאפשר לחוסכים ליהנות משקיפות מלאה, שליטה מקסימלית וגישה קלה לעדכון הנכסים בתיק ההשקעות בכל רגע נתון.

היחס האישי, המתבטא הן באופן ניהול ההשקעות בתיק והן בליווי הצמוד, מקבל משנה תוקף בעקבות המהפכה הדיגיטלית המתחוללת כיום במערכת הבנקאית. זה לא סוד שכיום נסגרים סניפי בנק רבים בכל רחבי הארץ והשירות האישי הולך ונעלם בהדרגה. נכון, במקרים רבים, נוח מאוד לבצע פעולות דרך האינטרנט או הסמארטפון, אבל כאן מדובר בחסכונות שלנו, וברגע האמת, כשחוסך רוצה לבצע פעולה או אפילו רק להתייעץ, הוא בוודאי ירצה להימנע מלעמוד בתורים הארוכים בסניף ומהמתנה ממושכת למענה במערכת ניתוב השיחות של מוקדי השירות המרכזיים.

בשורה התחתונה: ניהול השקעות מותאם אישית הנעשה באופן איכותי ואחראי ומשלב יחס אישי, ידע מעמיק ומקצועיות בפיננסים – יכול לספק תמורה גבוהה יותר לכספכם  ולמנוע מכם טעויות קשות. הרי כאשר מדובר בכסף שלכם מגיע לכם את הניהול הטוב ביותר שניתן לקבל, גם אם מדובר בהון של מיליונים או בחיסכון של כמה מאות אלפי שקלים.

 

קבל הצעה לניהול תיק השקעות
(לבעלי הון פנוי של 300 אלף ₪ ומעלה)

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)

 

לכתבות נוספות:

בחן את עצמך, איזה סוג משקיע אתה?

ניהול תיק השקעות, איך זה עובד?

5 סיבות לניהול כספכם עם חברת ניהול תיקי השקעות

 

אין באמור משום התחייבות או הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או להשגת תשואה כלשהי ו/או רווח כלשהו ו/או מניעת הפסדים. ככל שרמת הסיכון גבוהה יותר, כך גדל הסיכוי לתשואה גבוהה יותר, אך במקביל גם קיים סיכון להפסד גבוה יותר (לרבות אובדן מהקרן). האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ מס, המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים לכל אדם, והוא אינו בא להחליף את שיקול הדעת העצמאי של הקורא ומתן ייעוץ מקצועי, לרבות ייעוץ מקצועי על ידי יועץ/משווק השקעות מוסמך, בהתחשב בנתוניו ובצרכיו המיוחדים של הקורא. מסמך זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות/להחזיק/למכור ני”ע ו/או נכסים פיננסיים כלשהם. כל האמור במסמך זה ייקרא בכפוף לאמור בהסכם לניהול התיק, ובמקרה של סתירה בין האמור במסמך זה לבין האמור בהוראות ההסכם לניהול התיק – ייגברו הוראות ההסכם, על הוראות מסמך זה. אין להעתיק, לצלם, להדפיס, לשכפל, להפיץ,  לשדר או לפרסם ברבים, הן במישרין והן בעקיפין, מסמך זה ו/או כל חלק ממנו בכל דרך שהיא ללא הסכמה מראש ובכתב של מנהל התיקים. מגדל ניהול תיקי השקעות (1998) בע"מ (להלן – "מנהל התיקים") עוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות ואינה עוסקת בייעוץ השקעות. לפירוט על אודות התאגידים הקשורים למנהל התיקים והנכסים הפיננסיים שלמנהל התיקים יש זיקה אליהם, ראו את פסקת הגילוי הנאות בקישור הבא

 

 

כתבות מומלצות

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)