למי מתאים תיק השקעות מנוהל?

ניהול תיקי השקעות מתאים לכל אדם המחזיק ברשותו סכומי כסף או ניירות ערך, בין אם מדובר בכסף פנוי המיועד לרכישת דירה, חסכון לילדים או כספי פרישה. האופן בו יושקע הכסף הוא נושא להתלבטות אמיתית. הבחירה אם לנהל את הכסף באמצעות חברת ניהול תיקי השקעות מקצועית, השקעה עצמאית או בעזרתו של יועץ בנק, או הפקדת הכסף בתוכנית חסכון, היא החלטה שנגזרת בראש ובראשונה ממאפייניו האישיים של כל אדם ומצפיותיו לגבי פירות ההשקעה והסיכון שהוא מוכן ליטול.

מה היתרון העיקרי של ניהול תיקי השקעות?

היתרון העיקרי בניהול הכספים באמצעות חברת ניהול תיקי השקעות הוא השילוב של בניית תיק השקעות מותאם אישית עם ניהול מקצועי ואחראי, תוך ליווי אישי וצמוד. תיק ההשקעות מותאם למאפייני החיסכון היקפו, נזילותו, רמת הסיכון, טווח ההשקעה והמטרת ההשקעה של הלקוח ומנוהל על ידי מנהלי השקעות מומחים ומנוסים.

בניגוד לפיקדונות בבנקים, בניית תיק השקעות תאפשר לך לבחור את אורך חיי ניהול ההשקעות התואם את מצבך, צרכיך ויעדיך ואת רמת הסיכון שאתה מוכן ליטול, ולהפוך את ההון לנזיל בכל עת.

כאשר אתה מנהל את כספך באופן עצמאי אתה חייב לגלות ערנות מתמדת ולעקוב אחר ההתרחשויות בשוק, כדי לבצע את השינויים הנדרשים בתיק. מנהל תיק ההשקעות מסיר מעליך את הצורך במעקב יומיומי אחר מהלכי השוק והשפעתם האפשרית על שווי התיק שלך. כמובן שתיק ההשקעות שלך יבנה במומחיות על פי צרכיך האישיים בהיבט של סיכון, טווח השקעה רצוי, מטרות ההשקעה וכדומה.

בניית תיק השקעות

ניהול תיקי השקעות שלך יעשה על ידי מי שהוא מומחה, המנוסה בניהול תיקי השקעות ומורשה לכך על ידי רשות ניירות ערך. את הבחירה בין חלופות ההשקעה השונות, עפ"י בירור הצרכים שלך ומדיניות ההשקעה, יעשה מנהל התיק מתוך הבנה של תנאי השוק וההשפעות הצפויות על מרכיביו של התיק. הוא שעוקב אחר ההשקעות השוטפות ומבצע את הפעולות הנדרשות לנוכח השינויים בשוק.

בעוד שאתה, כלקוח, הוא זה שנותן למנהל התיק את ההנחיות הכלליות וקובע את 'גבולות הגזרה' שבהן הוא רשאי לפעול, מנהל התיק משתמש בידע שלו ובניסיון שצבר על מנת לפעול להשיג עבורך תשואה(1) על נכסיך, במגבלות הסיכון המוסכמות ומתוך אחריות ושיקול דעת.

ליווי אישי וצמוד

מגדל ניהול תיקי השקעות מעמידה לרשותך מנהל קשרי לקוחות בעל רישיון, אשר ידאג לעדכן אותך באופן שוטף על הרכב התיק וביצועיו, ישתף אותך במידע עדכני ובניתוחי שוק ויהיה זמין עבורך בכל עת לכל שאלה.

נדרש סכום מינימום לפתיחת תיק השקעות מנוהל

ניהול תיקי השקעות מתאפיין בדרך כלל בדרישת מינימום מסוים של הון. תיק השקעות שאינו בן כמה מאות אלפי שקלים חדשים לא יביא לידי ביטוי את הערך המוסף של ניהול תיק השקעות מקצועי.
מגדל ניהול תיקי השקעות מנהלת תיקי השקעות ללקוחות בעלי הון נזיל של 300 אלף ש"ח ומעלה.
כדי לבצע בחירה מושכלת כדאי להתייעץ ולקבל את מירב האינפורמציה על החלופות השונות.

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות.

קבל הצעה לניהול תיק השקעות
(לבעלי הון פנוי של 300 אלף ₪ ומעלה)

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)

 

לכתבות נוספות:

בחן את עצמך, איזה סוג משקיע אתה?

ניהול תיק השקעות, איך זה עובד?

5 סיבות לניהול כספכם עם חברת ניהול תיקי השקעות

 

(1) אין באמור התחייבות להשיג תשואה כלשהי לרבות תשואה עודפת. אין לראות באמור הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסיים לרבות קרנות נאמנות, והוא איננו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

 

כתבות מומלצות

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)