איך זה לעבוד אצלנו?

מצוינות מקצועית ואנושית

מגדל שוקי הון הוא אחד מבתי ההשקעות הוותיקים והמובילים בשוק ההון הישראלי. הסיבה המרכזית לכך היא ההון האנושי שלנו, אותו אנחנו בוחרים בקפידה. כיום אנו מעסיקים כ-170 עובדים אשר נהנים מכל העולמות: גם מעבודה בסביבה דינמית, אינטימית ומקצועית שמייצרת הזדמנויות ללמידה והתפתחות, וגם מהיציבות והסטנדרטים הגבוהים של קבוצת מגדל – קבוצת הפיננסים המובילה בישראל.

למידה והתפתחות

הדרך שלנו להבטיח מצוינות בארגון היא באמצעות למידה והתפתחות מקצועית של העובדים. לכן, חניכה, הכשרה וליווי אישי של העובדים שלנו הם חלק משגרת העבודה במגדל שוקי הון. אצלנו תוכלו ללמוד מאנשי המקצוע הטובים ביותר ולפתח מומחיות וסטנדרטים מקצועיים מצוינים, כי זה חשוב לנו בדיוק כמו שזה חשוב לכם: אתם מקבלים את כל התמיכה שאתם צריכים כדי להגשים את שאיפותיכם להתפתחות ובניית קריירה בשוק ההון, ואנחנו  מצליחים לשמור ולקדם עובדים איכותיים לאורך זמן.
מרבית אנשי המקצוע והמנהלים שלנו צמחו אצלנו ויש להם חלק מרכזי בהישגי הארגון לאורך השנים – ואנחנו בהחלט מתגאים בכך.

היכרות אישית לצד היכולת להשפיע ולהתבלט

העבודה במגדל שוקי הון מתאפיינת בצוותים קטנים. בזכות צורת העבודה הזו, כולם מרוויחים: כל מנהל מכיר היטב את העובדים בצוות  שלו, וכל עובד יכול להשפיע, להתבלט, לתרום, ללמוד ישירות מהמנוסים והטובים ביותר ולקחת חלק משמעותי בעשייה. ולא פחות חשוב: צורת העבודה הזו מאפשרת לנו לזהות במהירות חוזקות של עובדים ותחומי עניין, ולנסות למצוא עבורם את דרכי התפתחות המקצועית המתאימות ביותר.

איזון בין העבודה לשעות הפנאי

אנחנו מקפידים להיות קשובים לצרכי העובדים ומאמינים שחשוב לשמור על האיזון בין העבודה להורות ופנאי. התפיסה שלנו היא שגמישות בתנאי ההעסקה טובה לשני הצדדים ושבאמצעותה ניתן לשמור על איכות חיים בשילוב קריירה. כיום, למעלה ממחצית מהעובדים במגדל שוקי הון הם הורים, ולשמחתנו מספרם עולה מידי שנה.

סביבת עבודה שהיא חוויה שלמה

אנחנו מאמינים שהחיבור בין העובדים בחברה מתחיל בחוויות משותפות, ולכן אנחנו מקפידים לייצר כאלה!
לאורך כל השנה אנחנו עורכים מסיבות ואירועים לעובדים, וכמובן מדי שנה יוצאים יחד לטיול חברה. האירועים שלנו מלאי פעילויות וחוויות גם בגלל התכנון וההפקה המוקפדים, אך בעיקר בזכות העובדים עצמם – שהופכים את האירועים האלה לכל כך שמחים מוצלחים.

במקביל לחגיגות המשותפות, אנחנו גם דואגים לסביבת עבודה נעימה ומהנה: משתתפים בעלות יומית של ארוחות צהריים לכל עובד, מעניקים תלושי חג בראש השנה ובפסח, מחלקים מתנות באירועים משמחים כמו ימי הולדת, חתונה והולדת ילד/ה והפתעות נוספות. העובדים שלנו נהנים גם ממחירים אטרקטיביים והנחות מיוחדות על מוצרי הביטוח של חברת מגדל, ביניהם ביטוח נסיעות, ביטוח בריאות וביטוח חיים ואלמנטרי.

עבודה עם ערך מוסף

כגוף מוסדי מוביל בישראל, מגדל שוקי הון רואה בהתנהגות ערכית חלק בלתי נפרד מזהותה, ופועלת באופן שוטף במגוון אמצעים למען החברה והקהילה. אנחנו מקיימים מסגרות התנדבות בדגש על חינוך פיננסי ומזמינים את העובדים שלנו לקחת בהם חלק במהלך שגרת העבודה שלהם, כל אחד לפי רצונו ויכולותיו. למידע נוסף לחצו כאן.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)