עושים עסקים עם ערכים

מיום היווסדה בשנת 1965 מובילה מגדל שוקי הון את חזונה ופעילותה תוך שמירה על אמות מידה של אחריות, מקצועיות וחדשנות. כל זאת, לאור המחויבות המתמשכת שלה לאורך שנים במתן ביטחון ותמורה ללקוחותיה.

מאז ומתמיד ראתה מגדל שוקי הון חשיבות עליונה בהתנהגות ערכית כחלק בלתי נפרד מזהותה ואיתנותה, והיא עושה כל שביכולתה כדי לבטא זאת הלכה למעשה כלפי מחזיקי העניין שלה, הקהילה והסביבה.

הערכים שלנו

איתנות

מגדל שוקי הון היא חברה יציבה ואיתנה בשוק ההון בישראל הפועלת על מנת להבטיח את המשכיותה ככתובת בטוחה ללקוחותיה ולכל מחזיקי העניין שלה לאורך זמן.

מובילות, צמיחה וחדשנות

מגדל שוקי הון נחושה להמשיך להוביל את שוק ההון הישראלי על ידי צמיחה והתחדשות בכל מגזרי פעילותה.

הגינות ושמירת כבוד המקצוע

מגדל שוקי הון פועלת ביושר ובהגינות בכל תחומי פעילותה, ומבססת מערכות יחסים אמינות וישרות עם כל מחזיקי העניין שלה. מגדל שוקי הון מטפחת את האמון של ציבור המשקיעים בשוק ההון, האמון בתקינות המקצועית של פעילות מגדל שוקי הון והפועלים מטעמה, ומייחסת חשיבות רבה לנאמנות, יושרה ומקצועיות. 

שקיפות

מגדל שוקי הון מכירה בערך השקיפות ופועלת על מנת להגיע לאיזון ראוי בין העברת מידע בצורה פשוטה, בהירה ומובנת, לבין מורכבות הנושאים שבתחומי פעילותה. 

אחריותיות (Accountability)

מגדל שוקי הון רואה חשיבות רבה בפעילות עסקית מהימנה ובשיקול דעת, תוך אימוץ סטנדרטים מקצועיים גבוהים ונטילת אחריות אישית וארגונית. 

ידע ומקצועיות

מגדל שוקי הון מכירה בחשיבות היותה ארגון לומד, ופועלת ללא הרף לשיפור ולהעמקת הידע והמומחיות של עובדיה. מגדל שוקי הון פועלת תוך שימוש בידע ובניסיון המיטביים בתחומי פעילותה. 

שירותיות

מגדל שוקי הון פועלת להענקת שירות יעיל ונעים ללקוחותיה. 

כבוד ואכפתיות

מגדל שוקי הון ועובדיה מתייחסים ברגישות ובכבוד לכל אדם, הן בשגרה והן במצבי משבר. 

שיתוף פעולה

עובדים ומנהלים במגדל שוקי הון מבינים את חשיבותם של עבודת הצוות, הסיוע ההדדי, ושיתוף הפעולה לטובת עמידה במשימות הקבוצה, ופועלים בהתאם. 

אחריות לקהילה ולסביבה

כאחת הקבוצות המובילות בשוק ההון, מגדל שוקי הון מחויבת לראיית העתיד ולשמירה על האינטרסים של הדורות הבאים בהקשר החברתי והסביבתי.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)