משקיעים במהפכה הטכנולוגית הבאה

מגדל קרנות נאמנות מציעה מוצרי השקעה המותאמים לעולם הטכנולוגי המתפתח(1).
הקרנות שלנו, המחקות מדדי חדשנות, מאפשרות לכם לגוון את תיק ההשקעות וליהנות מפוטנציאל ההצלחה של חברות המפתחות טכנולוגיה מתקדמת.

סייבר

מתקפות סייבר הפכו לאחד האיומים הגדולים ביותר על בני אדם, ארגונים ומדינות ברחבי העולם. ההאקרים משתכללים, המתקפות מתרבות והיקף ההשקעה בלוחמת סייבר ממשיך לעלות.
למידע נוסף סייבר

5G

הדור החדש והמהיר של התקשורת האלחוטית, המהווה את המנוע למהפכה הטכנולוגית הבאה. 5G הוא הבסיס לפיתוחים טכנולוגיים רבים ביניהם: IOT, ערים חכמות, תחבורה אוטונומית ועוד.
למידע נוסף 5G

פינטק

אחד התחומים המבטיחים של עולם הייטק העוסק בפיתוח טכנולוגיה פיננסית. הטכנולוגיה מאפשרת לבנקים ולמוסדות פיננסים לפתח שירותים מודרניים וחדשניים.
למידע נוסף פינטק

רובוטיקה

שילוב של הנדסת מכונות, אלקטרוניקה ותוכנה לשם ייצור רובוטים בעלי “יכולת תבונית” לביצוע פעולות המשמשות את עולם הרפואה, תעופה וביטחון, רכבים ועוד.
למידע נוסף רובוטיקה

בלוקצ'יין

טכנולוגיה מהפכנית, המאפשרת פעילות עסקית מאובטחת באינטרנט בין צדדים שונים ללא צורך בגורם מתווך, ומשנה את דרכי התשלום המסורתיים.
למידע נוסף בלוקצ'יין

אינטרנט סין

סין היא מובילה עולמית בצריכה אינטרנטית, וחברות אינטרנט סיניות הפכו למפלצות טכנולוגיה אימתניות. כעת, הן מרחיבות את השפעתן אל מעבר לגבולות סין.
למידע נוסף אינטרנט סין

(1) להערכת מנהל הקרן. סקירה זו הינה אינפורמטיבית בלבד, ולא נועדה לשמש הצעה או שידול לקנות/להחזיק/למכור ני”ע ו/או נכסים פיננסיים כלשהם. הסקירה מבוססת על מידע, אשר מגדל שוקי הון (1965) בע”מ ("מגדל שוקי הון”) סבורה כי הוא מהימן. עם זאת, לא אנו, לא כל מי שפועל מטעמנו יכול לערוב לשלמותה או לדיוקה של הסקירה. אין הסקירה מתיימרת להוות ניתוח מלא של כלל הנושאים המפורטים בו, ועל כן אנו מניחים כי הסקירה תקרא יחד עם דוחות זמינים אחרים ונתונים נוספים. הדעות המובאות בסקירה נכונות למועד הסקירה, והן עשויות להשתנות ללא שום הודעה נוספת. אין הסקירה מהווה ייעוץ/שיווק להשקעות והיא אינה באה להחליף את שיקול הדעת העצמאי של הקורא ומתן ייעוץ מקצועי, לרבות ייעוץ מקצועי על ידי יועץ/משווק השקעות מוסמך, בהתחשב בנתוניו ובצרכיו המיוחדים של הקורא. יובהר, כי עשויות להיות לנו ו/או לחברות בנות שלנו ו/או ללקוחותיהן עניין ו/או אחזקות בניירות ערך/נכסים פיננסיים המפורטים בסקירה. אין להעתיק, לצלם, להדפיס, לשכפל, להפיץ, לשדר או לפרסם ברבים, הן במישרין והן בעקיפין, את הסקירה ו/או כל חלק ממנה בכל דרך שהיא ללא הסכמה מראש ובכתב של מגדל שוקי הון.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)