משקיעים במהפכה הטכנולוגית הבאה

מגדל קרנות נאמנות מציעה מוצרי השקעה המותאמים לעולם הטכנולוגי המתפתח(1).
הקרנות שלנו, המחקות מדדי חדשנות, מאפשרות לכם לגוון את תיק ההשקעות וליהנות מפוטנציאל ההצלחה של חברות המפתחות טכנולוגיה מתקדמת.

סייבר

מתקפות סייבר הפכו לאחד האיומים הגדולים ביותר על בני אדם, ארגונים ומדינות ברחבי העולם. ההאקרים משתכללים, המתקפות מתרבות והיקף ההשקעה בלוחמת סייבר ממשיך לעלות.
למידע נוסף

5G

הדור החדש והמהיר של התקשורת האלחוטית, המהווה את המנוע למהפכה הטכנולוגית הבאה. 5G הוא הבסיס לפיתוחים טכנולוגיים רבים ביניהם: IOT, ערים חכמות, תחבורה אוטונומית ועוד.
למידע נוסף

מסחר אלקטרוני (E-Commerce)

הצריכה האינטרנטית הינה חלק מהמהפכה הטכנולוגית ששינתה את העולם בעשור האחרון והפכה לחלק משגרת חיינו. התחום עדיין ממשיך להתפתח, לצמוח ולתפוס נתח שוק ניכר בעולם הקמעונאות.
למידע נוסף

פינטק

אחד התחומים המבטיחים של עולם הייטק העוסק בפיתוח טכנולוגיה פיננסית. הטכנולוגיה מאפשרת לבנקים ולמוסדות פיננסים לפתח שירותים מודרניים וחדשניים.
למידע נוסף

רובוטיקה

שילוב של הנדסת מכונות, אלקטרוניקה ותוכנה לשם ייצור רובוטים בעלי “יכולת תבונית” לביצוע פעולות המשמשות את עולם הרפואה, תעופה וביטחון, רכבים ועוד.
למידע נוסף

בינה מלאכותית

טכנולוגיה המשלבת בין אינטליגנציה אנושית לרובוטים ומכונות. השימוש בבינה מלאכותית משפר את היעילות בביצוע משימות שונות במגוון תחומים ותעשיות.
למידע נוסף

משחקי וידאו

כשברקע נמשכת המהפכה הטכנולוגית בעולם, תעשיית משחקי הוידאו והגיימינג מתעצמת ונהנית מצמיחה דו ספרתית בשנים האחרונות.
למידע נוסף

רכבים אוטונומיים

הטכנולוגיה שתשנה את פני תעשיית כלי הרכב. רכבים אוטונומיים יאפשרו תחבורה חכמה ללא מגע אדם והם צפויים לחולל מהפכה באורח חיינו.
למידע נוסף

בלוקצ'יין

טכנולוגיה מהפכנית, המאפשרת פעילות עסקית מאובטחת באינטרנט בין צדדים שונים ללא צורך בגורם מתווך, ומשנה את דרכי התשלום המסורתיים.
למידע נוסף

מחשוב ענן

אחד התחומים הצומחים ביותר בשנים האחרונות, המאפשר לשמור את כמויות המידע האדירות שמייצרים אנשים פרטיים וחברות מסחריות.
למידע נוסף

ציוד ומכשור רפואי

מכשור וציוד טכנולוגי רפואי מתקדם המשמש לאבחון, ניתוח וטיפול בחולים. זהו אחד התחומים החשובים ברפואה, בפרט ככל שתוחלת החיים עולה.
למידע נוסף

אינטרנט סין

סין היא מובילה עולמית בצריכה אינטרנטית, וחברות אינטרנט סיניות הפכו למפלצות טכנולוגיה אימתניות. כעת, הן מרחיבות את השפעתן אל מעבר לגבולות סין.
למידע נוסף

(1) להערכת מנהל הקרן. סקירה זו הינה אינפורמטיבית בלבד, ולא נועדה לשמש הצעה או שידול לקנות/להחזיק/למכור ני”ע ו/או נכסים פיננסיים כלשהם. הסקירה מבוססת על מידע, אשר מגדל שוקי הון (1965) בע”מ ("מגדל שוקי הון”) סבורה כי הוא מהימן. עם זאת, לא אנו, לא כל מי שפועל מטעמנו יכול לערוב לשלמותה או לדיוקה של הסקירה. אין הסקירה מתיימרת להוות ניתוח מלא של כלל הנושאים המפורטים בו, ועל כן אנו מניחים כי הסקירה תקרא יחד עם דוחות זמינים אחרים ונתונים נוספים. הדעות המובאות בסקירה נכונות למועד הסקירה, והן עשויות להשתנות ללא שום הודעה נוספת. אין הסקירה מהווה ייעוץ/שיווק להשקעות והיא אינה באה להחליף את שיקול הדעת העצמאי של הקורא ומתן ייעוץ מקצועי, לרבות ייעוץ מקצועי על ידי יועץ/משווק השקעות מוסמך, בהתחשב בנתוניו ובצרכיו המיוחדים של הקורא. יובהר, כי עשויות להיות לנו ו/או לחברות בנות שלנו ו/או ללקוחותיהן עניין ו/או אחזקות בניירות ערך/נכסים פיננסיים המפורטים בסקירה. אין להעתיק, לצלם, להדפיס, לשכפל, להפיץ, לשדר או לפרסם ברבים, הן במישרין והן בעקיפין, את הסקירה ו/או כל חלק ממנה בכל דרך שהיא ללא הסכמה מראש ובכתב של מגדל שוקי הון.

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)