הקריירה שלך בשוק ההון מתחילה כאן

מגדל שוקי הון מציעה לך להשתלב בחברה צעירה ודינמית. החברה מציעה מגוון אפשרויות להתפתחות אישית ומקצועית. אנו רואים בעובדינו שותפים לדרך ולהצלחת החברה ומזמינים אותך להצטרף אלינו.

הזדמנויות חדשות עבורך

יתרונות החברה

נטע, כלכלית ואנליסטית

התחלתי כאחראית על בקרת מדיניות ותשקיפים במחלקת בקרה ופיקוח של חברת קרנות הנאמנות. במסגרת התפקיד פיתחתי יכולות ניתוח ולמידה עצמית, אשר אפשרו לי בהמשך להתקדם לתפקיד כלכלנית מאקרו ואנליסטית מניות במחלקת המחקר של בית ההשקעות.

קירל, מנהל השקעות

בזמן התואר התחלתי לעבוד כנציג טלמיטינג. אחרי שנה מלאת השקעה ולמידה התקדמתי לתפקיד עוזר מנהל השקעות בחדר מסחר ועברתי התמחות אצל סמנכ"ל ההשקעות של חברת ניהול התיקים. עם קבלת הרישיון מוניתי לתפקיד של מנהל השקעות.

שרון, מנהלת קשרי לקוחות

התחלתי כעוזרת אישית למנכ"ל חברת הקרנות. החלטתי להוציא רישיון שיווק השקעות ובתקופת ההתמחות התקדמתי למחלקת שיווק קרנות נאמנות. לאחר שקיבלתי את הרישיון מוניתי לתפקיד מנהלת קשרי לקוחות בחברת ניהול התיקים.

מושיק, סוחר מוצרי מדדים

את דרכי בחברה התחלתי במהלך התואר הראשון כנציג טלמיטינג. במסגרת התפקיד צברתי המון ידע ופיתחתי כישורים רבים שסייעו לי להתקדם תוך שנה לתפקיד מרתק של סוחר קרנות סל ומוצרי מדדים.

עמית, ראש צוות דסק בנקים

כראש צוות בדסק בנקים בחברת קרנות הנאמנות, מבחינתי מגדל שוקי הון היא האוניברסיטה מספר 1 לבוגרי תואר ראשון שרוצים להתמקצע בשוק ההון.

רביד, ניהול סיכונים

את דרכי בחברה התחלתי במחלקת התפעול של קרנות הנאמנות, בה התמקצעתי בשערוך קרנות חו"ל ופיתחתי יכולות כמותיות ואנליזה. לאחר מכן התקדמתי למחלקת ניהול סיכוני שוק, שמנהלת את סיכוני המסחר היומי של החברה.

The data is correct to 17/05/2022 03:25 Israel time

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)