ג'וליאן אסוס

מנכ"ל מגדל בנקאות להשקעות

ג'וליאן הצטרף ביולי 2018 לקבוצת מגדל כמנהל זרוע הבנקאות להשקעות של מגדל שוקי הון.
ג'וליאן מביא עמו ניסיון עשיר של קרוב ל-30 שנה בניהול ופיתוח עסקי, היכרות מעמיקה עם שוק ההון המקומי והגלובלי.
ג'וליאן מילא שורה ארוכה של תפקידי ניהול בכירים בשוק ההון ובתפקידו האחרון כיהן, במשך 7 שנים, כמנכ"ל אי.בי.אי שרותי בורסה אשר זכה תחת ניהולו למעמד הברוקר המוסדי המוביל בישראל.
במקביל, ג'וליאן כיהן כיושב ראש איגוד הברוקרים בבורסה של תל אביב, דירקטור בבורסה לניירות ערך ודירקטור במסלקת המעוף. בתפקידיו אלו, לקח חלק פעיל בעיצוב עתידה של הבורסה והוביל מהלכים לקידום התעשייה הפיננסית בישראל.
השכלה: תואר ראשון (B.A) במדעי המדינה וניהול מטעם אוניברסיטת תל אביב, ובעל תואר שני (M.A) בשוק ההון ובנקאות מטעם CLB.‎

דורין פלאס

סמנכ"ל בנקאות להשקעות

דורין הינה רו"ח בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנים בשוק ההון המקומי, בדגש על עבודות אנליזה והערכות שווי.

דורין הצטרפה למגדל שוקי הון בשנת 2019 בתפקיד של סמנכ"ל בנקאות להשקעות והיא מביאה עימה יכולות ניתוח ובניית עסקאות המערבות חוב או מניות, היכרות עם חברות ציבוריות ופרטיות ועם גורמי מפתח בשוק ההון המקומי.

בתפקידה האחרון שימשה דורין מנהלת מחלקת המחקר באי.בי.אי שירותי בורסה שנחשבת למובילה בתחומה, וקודם לכן התמקצעה בניתוח מניות מענפי פעילות שונים לצד ניתוח יכולות החזר חוב של חברות שונות.

השכלה: לדורין תואר ראשון (B.A.) במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל והיא בעלת רישיון שיווק השקעות (בהתליה). ‎

עמרי ישראלי, רו"ח

מנהל תחום חיתום והנפקות

עמרי הינו רו"ח ובעל ניסיון של כ-15 שנים בתפקידים פיננסיים שונים.

עמרי הצטרף למגדל שוקי הון בשנת 2020 והוא מביא עמו ניסיון בגיוס חוב והון ציבוריים ופרטיים, הנפקות ראשונות ("IPO") ובתהליכי מיזוג ורכישה.

בתפקידו האחרון היה עמרי חלק מצוות החיתום של Value Base. קודם לכן, הוא שימש כמנהל הפיננסי של HP Indigo לאמריקה הלטינית וכאנליסט פיתוח עסקי בענקית הציוד הרפואי Medtronic. כמו כן, הוא עבד במחלקת הייעוץ של PwC והתמחה בהערכות שווי של חברות ומכשירים פיננסיים.

השכלה: תואר ראשון (B.A) בכלכלה וחשבונאות מטעם אוניברסיטת תל-אביב.‎

לפרטים נוספים צור קשר
שדות חובה מסומנים בכוכבית (*)